• Pzrts- Cıma 9.00 - 21.00
  • YEŞİLKENT MAH. 2011. SK. NO: 16 B İÇ KAPI NO: 115
  • +90 507 340 33 18
  • Pzrts- Cıma 9.00 - 21.00
  • YEŞİLKENT MAH. 2011. SK. NO: 16 B İÇ KAPI NO: 115
  • +90 507 340 33 18

NANSE HOLDİNG HOŞ GELDİNİZ

Nanse Holding Bünyesinde Türkiye, Almanya, Portekiz, İspanya, Fransa, Senegal, Fas ve Kore merkezli firmaları barındıran ve uluslararası ticari faaliyet gösteren bir yapıdır. 2013’de Serdar İşçimen tarafında kurulan şirketler gurubudur. Faaliyet gösterdiği sektörlerde daha büyük rekabetler ve avantajlar sağlayarak uluslararası pazar hacmini ve derinliğini geliştirmeyi amaçlamaktadır. Bu hedeflere beraber çalışacağımız hissedarlarımız iş ortaklarımız ve müşterilerimiz arasında uyum ve sinerji yaratan işbirliği yoluyla ulaşacağız. Ülkemiz devletimiz ve milletimiz var olduğu sürece bizler hizmetkar olmaya hazırız.

 — SERDAR İŞÇİMEN , Yönetim Kurulu Başkanı

NANSE HOLDİNG

Nanse Holding imza attığı tüm projelerde öncü ve Lider bir yapıda olmasının yanı sıra; yurt dışında yaptığı yatırımlar ve projelerle global bir marka olma yolunda hızla ilerlemektedir.

VİZYONUMUZ
Yüksek nitelikli insan gücünü küresel standartlarla kurumsallaştırarak, sektöründe önde gelen kurum olmak. Yenilikleri sürekli takip ederek etkin ve teknolojik çözümler ile kaliteli hizmet sağlamak.

MİSYONUMUZ
Türkiye ve yurtdışında, özellikle Avrupa ve Ortadoğu ülkeleri başta olmak üzere, yakın ilişkiler kurmak, ticaret, inşaat ve enerji alanlarında faaliyetleri başlatmak ve geliştirmek.

YAT GALERİSİ